Contact

Pentru cererile de oferte de pret va punem la dispozitie aceasta adresa de email: oferte@floridaconstruct.ro.

Showroom – Alba Iulia

Adresa: Calea Moților, nr.136
Tel/fax: 0258 / 823334
Mobil: 0788140532, Vlad Adriana
Agent de vanzari directe: Savonea Loghin 0733915653
Email: alba2@floridaconstruct.ro, savonea.loghin@floridaconstruct.ro

alba-motilor-m-1alba-motilor-m-2alba-motilor-m-3alba-motilor-m-4

Hala productie – Alba Iulia

Adresa: Str. Vartop, Nr. 7 (intre Alba Iulia si Micesti)
Tel/fax: 0258 / 823333
Agent de vanzari directe: Savonea Loghin 0733915653
Email: office@floridaconstruct.ro

Showroom – Sibiu

Adresa: in incinta Galeriilor CARREFOUR Sibiu
Tel: 0269 / 244711
Mobil: 0733078496, 0788239224
Agent de vanzari directe: Vlad Vasile 0733915654, vasile.vlad@floridaconstruct.ro
Email: sibiu@floridaconstruct.ro, floridasibiu@yahoo.com

Florida-Sibiu-m-3

Showroom – Sibiu 2

Adresa: Sibiu, Str. Alpinismului, Nr.5, Bl.B, ap.2 (langa Kaufland)
Mobil: 0733915654
Email: sibiu2@floridaconstruct.ro
Agent de vanzari directe: Vlad Vasile 0733 915654, vasile.vlad@floridaconstruct.ro
Director vanzari: Moldovan Calin, 0733 915655, calin.moldovan@floridaconstruct.ro

Showroom – Deva

Adresa: B-dul 1 Decembrie 1918, bloc. B, nr.5, sc. 4, Spațiu comercial
Tel: 0254228506
Mobil: 0755134117
Email: deva@floridaconstruct.ro
Agent de vanzari directe: Savonea Loghin 0733915653, savonea.loghin@floridaconstruct.ro

Showroom – Cluj-Napoca

Adresa: Calea Mănăștur, nr.74
Tel: 0264702426, 0787649805
Email: cluj@floridaconstruct.ro
Agent de vanzari directe: Laurentiu Pipas, 0787649805, laurentiu.pipas@floridaconstruct.ro

Florida-Cluj-m-1Florida-Cluj-m-2Florida-Cluj-m-3

Date firma: S.C. FLORIDA CONSTRUCT S.R.L, sediul social Alba Iulia, Str. Vartop, nr. 07, Nr.Reg.Com J01/166/2004, C.U.I. RO16181957, Cont bancar RO77 RZBR 0000 0600 1418 0698 Raiffeisen Bank Alba, Capital social 400.000 lei, administratori: Puscau Dan 0788823333, Ciorgovean Mircea 0788224727.

Captcha:
12 + 3 =